Szanowni Państwo

informujemy, iż lista kandydatów przyjętych do klasy I Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Iwanowicach została umieszczona w szkole przy wejściu głównym.

Szanowni Państwo

informujemy, iż lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Iwanowicach została umieszczona w szkole przy wejściu głównym.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych potwierdzają wolę zapisu dziecka w terminie od 11.04.2024r. do 22.04.2024r. w sekretariacie szkoły.

Kandydaci zamieszkali w obwodzie szkoły przyjmowani są na podstawie wypełnionego przez rodziców zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Iwanowicach (zał. na 1)

Zgloszenie_do_klasy_1.rtf

Zgloszenie_dziecka_do_kl._1.pdf

Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły przyjmowani są na podstawie wypełnionego przez rodziców wniosku o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Iwanowicach (zał. nr 2)

Wniosek_o_przyjecie_dziecka_do_kl._1.odt

Wniosek_o_przyjecie_dziecka_do_kl._1.pdf

uprzejmie informujemy, że od dnia 6 marca 2024 roku
rozpoczynamy wydawanie i przyjmowanie wniosków o przyjęcie do KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. JANA PAWŁA II w IWANOWICACH na rok szkolny 202
4/2025.

Komisja Rekrutacyjna prosi rodziców uczniów zakwalifikowanych do klasy I Szkoły

Podstawowej   im. Jana Pawła II w Iwanowicach o potwierdzenie woli przyjęcia swojego dziecka.

Pisemne oświadczenie (podpis rodzica) należy złożyć osobiście w sekretariacie szkoły w dniach

od 12 do 21 kwietnia 2023r.

REKRUTACJA DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

IM. JANA PAWŁA II W IWANOWICACH

Terminy:

od 6 marca 2023r.  do 31 marca 2023r.

- wydawanie i przyjmowanie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej

Zgloszenie_do_klasy_1.odt

Zgloszenie_do_kl._1.pdf

Wniosek_o_przyjecie_dziecka_do_kl._1.odt

Wniosek_o_przyjecie_do_kl_1.pdf

uprzejmie informujemy, że od dnia 6 marca 2023 roku
rozpoczynamy wydawanie i przyjmowanie wniosków o przyjęcie
do KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. JANA PAWŁA II                         w IWANOWICACH na rok szkolny 2023/2024

uprzejmie informujemy, że od dnia 2 marca 2022 roku
                      rozpoczynamy wydawanie i przyjmowanie wniosków o przyjęcie
do KLASY PIERWSZEJ
                     SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. JANA PAWŁA II w IWANOWICACH
na rok szkolny 2022/2023

Zgloszenie_dziecka_do_1_klasy.pdf

Wniosek_o_przyjecie_dziecka_do_1_klasy.pdf

Lista_uczniow_przyjetych_do_klasy_1.pdf

Lista_uczniow_nieprzyjetych_do_klasy_I(1).pdf

Szanowni Rodzice,

uprzejmie informujemy, że od dnia 2 marca 2021 roku rozpoczynamy wydawanie i przyjmowanie wniosków o przyjęcie do KLASY PIERWSZEJ

SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. JANA PAWŁA II w IWANOWICACH

na rok szkolny 2021/2022.