Akcja „Listopad dla świetlicy” zakończona

Dziękujemy rodzicom i wszystkim darczyńcom, którzy wspomogli świetlicę szkolną. Dzięki ich wsparciu, dzieci mogą mile i kreatywnie spędzać czas czekając na rodziców.

Świetlica wzbogaciła się o wiele nowych materiałów plastycznych, takich jak: kredki, kolorowanki,pisaki, papier. Są nowe układanki, gry planszowe, puzzle, książeczki i samochody. Największym jednak przebojem stały się piłkarzyki stołowe - zarówno te duże, jak i te małe.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie zbiórki, oraz rodzicom za podarowane rzeczy.

DZIEŃ DZIECKA

Rada Rodziców przypomina, że z okazji Dnia Dziecka w dniu 19 czerwca w poniedziałek odbędą się warsztaty "Ciśnienie atmosferyczne", które przeprowadzi Fundacja Naukowa: Twórcze Myślenie. Tematyka zajęć jest dostosowana do wieku uczniów, zarówno tych młodszych (klasy 1-3), jak i tych starszych. Koszty uczestnictwa w całości pokrywa fundusz Rady Rodziców. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i liczymy na ich obecność.
Osoby które jeszcze nie wpłaciły składki na komitet prosimy o wpłaty (60 zł od rodziny)

Link do strony fundacji: http://planetaziemia.com/

NOWA ATRAKCJA NA ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Dzięki Radzie Rodziców nasza świetlica szkolna wzbogaciła się o piękne, kolorowe pufy, na których dzieci mogą wypocząć po całym dniu siedzenia w ławkach szkolnych. W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców.

Drodzy Rodzice!

Bardzo dziękujemy, za wsparcie Kiermaszu Świątecznego. Za zgromadzone środki zostały już zakupione piłki do siatkówki: 3 dla klas starszych i 4 dedykowane dla młodszych uczniów. Staraliśmy się wybrać takie aby przypadły uczniom do gustu i chętnie nimi grali. Mamy nadzieję, że się udało. Wkrótce przekażemy szczegóły dotyczące zakupu puf.

Drodzy Rodzice!

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie Kiermaszu Świątecznego. Wykonane przez Państwa, wspólnie z dziećmi, ozdoby były przepiękne. Cieszyły się dużym zainteresowaniem i większość znalazła nowych właścicieli. Niestety aura troszkę nam nie sprzyjała co spowodowało że części ozdób została. Dlatego postaniwiliśmy jeszcze przedłużyć akcje i ozdoby można kupić w naszej Szkole. Zostały wystawione na przeciwko sekratariatu oraz w warsztacie samochodowym: Mechanika Pojazdowa w centrum Iwanowic.

Dziękuję jeszcze raz w imieniu swoimi i całej Rady Rodziców

Przewodnicząca Rady Rodziców

Drodzy Rodzice!
Jak już wcześniej informowaliśmy Rada Rodziców organizuje Kiermasz Świąteczny z którego dochód w całości zostanie przekazany na zakup puf do świetlicy i piłek do szkoły.
Serdecznie zapraszamy na wieczorek kreatywny 24.11 (czwartek) do szkoły na godzinę 17. Wspólnie będziemy tworzyć ozdoby na kiermasz. Planujemy zorganizować drugi wieczorek kreatywny w dniu Imprezy Andrzejkowej w szkole, (termin do potwierdzenia)
Kiermasz odbędzie się 11/12 (niedziela) na placu przed kościołem.
Bardzo prosimy o wsparcie tej inicjatywy w miarę możliwości i zakup dzieciom materiałów potrzebnych do wykonania bombek styropianowych na wtorek 22.11 na plastykę. Prosimy, żeby pomogli Państwo swoim dzieciom w wykonaniu ozdoby, jeśli nie uda się to na lekcji w szkole.
Wykonane ozdoby zostaną wystawione na sprzedaż na Kiermaszu.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Akcja zbierania książek do biblioteki szkolnej – zakończona

Zorganizowana przez Radę Rodziców w Szkole Podstawowej w Iwanowicach zbiórka książek do biblioteki szkolnej, pod hasłem „Książka czytana jest dłużej”, została zakończona sukcesem.

W ciągu tygodnia udało się zgromadzić 134 pozycje. Są to głównie bajki, baśnie i lektury dla dzieci, ale też i dorośli czytelnicy również znajdą coś dla siebie wśród podarowanych książek.

Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy!

Drodzy Rodzice!

Rada rodziców organizuje kiermasz Bożonarodzeniowy w celu zebrania środków na zakup puf do świetlicy szkolnej. Zwracamy się z prośbą o wsparcie tej inicjatywy poprzez przygotowanie bombek lub stroików na kiermasz. Dzieci w szkole na lekcji plastyki zaczną tworzyć ozdoby prosimy o pomoc w ich ukończeniu. Ponadto w szkole zostaną  zorganizowane dwa spotkania podczas których będziemy wspólnie tworzyć ozdoby Bożonarodzeniowe, na które już teraz serdecznie zapraszamy.  Dokładną datę  spotkań oraz kiermaszu potwierdzimy wkrótce.

Agnieszka Balik

27 marca 2017 roku /poniedziałek/, o godzinie 18.30 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców - sala klasy II a w części gimnazjalnej.

Serdecznie zapraszamy

SPOTKANIE RADY RADY RODZICÓW W DNIU 26.01.2017 O GODZINIE 16.45 PRZED OGÓLNYM ZEBRANIEM /sala świetlicy/.

DZIĘKUJE ZA OBECNOŚĆ PRZEWODNICZĄCA RADY RODZICÓW

Zebranie Rady rodziców 14.11. 2016 o godzine 18.30

Informacja dla rodziców  Brak możliwości założenia  konta bankowego

Składka wysokości 50 zł od rodziny na cały rok  można osobiście złożyć u skarbnika rady rodziców.